Політ у подарунок
Розмірковуєте, який презент підготувати батькам, друзям, другій половинці? Здивуйте винуватця події незвичайним подарунком — прогулянкою в небі! Вручіть йому сертифікат на політ на повітряній кулі. Це незабутні враження, прекрасний настрій і пам'ятні фотознімки. Політ на повітряній кулі Львів — послуга, яка користується великим попитом. Їй надають перевагу клієнти, які хочуть зробити сюрприз на свято та викликати щасливу посмішку на обличчі іменинника, ювіляра!

Повітряна куля — ціна прийнятна для всіх бажаючих
Сертифікат на захоплюючу прогулянку в небі — доречний подарунок з будь-якого приводу. Наприклад, День народження, пам'ятна дата, весілля. Можна навіть не шукати привід і вручити сертифікат просто так. Тоді батьки, подружжя, родичі чудесно проведуть час та насолодяться неймовірними краєвидами.
Якщо Вас зацікавили повітряні кулі Львів, ціна не здасться високою. Ми пропонуємо комплексні послуги, під якими мається на увазі:

• політ за обраним маршрутом;
• трансфер до місця призначення і назад;
• посвята в повітроплавці з урахуванням давніх традицій;
• урочиста церемонія з шампанським.

Повітроплавання — напрямок, який сьогодні розвивається швидкими темпами. Все частіше можна побачити над головою різнобарвні повітряні кулі, які пливуть в небі. Люди відкривають нові горизонти та пізнають світ з іншого боку. Ви також можете до них приєднатися або зробити унікальний презент для близької людини. Для цього потрібно придбати сертифікат та вручити його винуватцю події. Повітряна куля, фото якої представлено на сайті, — те, чим можна порадувати другу половинку, батьків, брата чи сестру. Такий презент ніколи не забувається!
Повітряна куля, ціна якої розумна, — вибір прихильників оригінальних рішень! Це найбажаніший подарунок для любителів екстриму та свободи. Купуйте сертифікат в будь-який час, а винуватець події зможе його активувати протягом року.
Замовити політ