Політ над замками
Політ на повітряній кулі Львів — подія, яка ніколи не забувається! З нами Ви побачите з висоти знамениті замки Західної України та зробите пам'ятні фотографії. Ми — команда професіоналів, які гарантують безпеку та комфорт під час польоту. До нас звертаються клієнти, які хочуть подарувати собі або близьким людям незабутнє свято. Вони приймають правильне рішення, тому що ми кращі у своїй справі!

Польоти над замками Львівщини — враження на все життя
Як оригінально відсвяткувати День народження чи зізнатися дівчині в коханні? Для цього потрібно замовити політ на повітряній кулі Свірж і відправитися в захоплюючу подорож. Вам сподобається абсолютно все: чисте повітря, мальовничі околиці, позитивні емоції та відчуття свободи. Ви можете відправитися в подорож удвох з коханою людиною, в складі групи. Це залежить від особистих побажань!

Повітроплавання в Україні — напрямок, яким цікавляться любителі екстриму і романтики. Клієнти звертаються до нас і здійснюють польоти над відомими пам'ятками:

• Золочівський замок — музей-заповідник, який раніше був королівською резиденцією. Це зразок ренесансної архітектури. Об’єкт є частиною маршруту «Золота підкова Львівщини»;
• Підгорецький замок — палац, оточений оборонними спорудами. На території комплексу знаходиться парк і костел;
• замок Олесько — пам'ятка, яка є однією з найстаріших споруд Галичини;
• замок у Свіржі — витончений зразок оборонної архітектури, який нагадує палацову споруду.

Повітряна куля, ціна якої прийнятна, — чудова прогулянка над замками Львівщини! Ви насолодитеся красою природи та неймовірною архітектурою, подихаєте свіжим повітрям і відпочинете від щоденної метушні. Телефонуйте нам та задавайте питання! Ми врахуємо Ваші побажання і професійно виконаємо свою роботу. Мрії здійснюються!
Замовити політ