Корпоративні польоти
Фото з повітряної кулі Львів — чудове доповнення до сімейного альбому! Зверніться до нас і розкажіть, з ким Ви хочете здійснити прогулянку по небу. Ми організовуємо свята та стежимо за тим, щоб клієнтів все влаштовувало. Для цього у нас є все необхідне: досвідчені фахівці, ліцензія, сучасні літальні апарати. Ми забезпечуємо повноцінний відпочинок і беремо до уваги побажання замовників. Це запорука успішного результату та щасливих посмішок на Ваших обличчях!

Фотосесія на повітряній кулі — унікальне рішення!

Політ на повітряній кулі Львів — мрія, яку ми втілюємо в реальність! Це подорож, яка надовго запам'ятовується та зберігається в сімейних альбомах у вигляді чудових фотографій. Її можна здійснити в будь-який час року і за будь-якого приводу. Наприклад:

• весілля або річниця;
• оригінальне освідчення в коханні;
• День народження або ювілей;
• зустріч друзів, однокласників;
• відпочинок разом з колегами по роботі.

Якщо Вас цікавить політ на повітряній кулі, довіртеся справжнім професіоналам! Ми пропонуємо кілька маршрутів на вибір і враховуємо запити клієнтів. Візьміть з собою фотоапарат та зробіть фотознімки на незвичайному тлі. Насолоджуйтеся навколишнім оточенням і розглядайте історичні замки з висоти пташиного польоту. Поповніть фотоальбом пам'ятними світлинами та отримайте позитивні емоції!

Яка ціна польоту на повітряній кулі? Прийнятна вартість послуг — наша перевага, яка подобається клієнтам. Ви можете ознайомитися з прайсом і з пропозиціями. У вартість входить прогулянка серед хмар, трансфер до об'єкта і назад, шампанське та посвята в повітроплавці.

Повітряна куля фото — не тільки пам'ятні фотознімки, а й море вражень! Скористайтеся нашою пропозицією та організуйте незабутнє свято для ювіляра, для коханої, для батьків. Ми дбаємо про те, щоб клієнти комфортно себе почували та насолоджувалися кожним моментом подорожі по небу!
Замовити політ