Романтика та краса повітроплавання
30.12.2021
Назад


Мабуть, кожен погодиться, що польоти на повітряній кулі – це дуже романтичні та захопливі події. Тож не дивно, що гарною традицією стало дарувати сертифікат на політ на повітряній кулі. Це – справді вишуканий подарунок, який відкриває шлях у загадковий та привабливий світ повітроплавання, підкорення повітряних просторів, дає унікальну можливість оглянути мальовничі навколишні простори з висоти пташиного польоту, яскраво провести корпоративну зустріч, а також освідчитися у коханні в ефектний і зворушливий спосіб.

Для належного відзначення особливих моментів у житті пасажирів повітроплавці вміють забезпечити приємно вражаючу атмосферу повітряного дійства та необхідні для урочистих подій аксесуари, як от святкове оформлення аеростата чи, наприклад, приховані до потрібного моменту букети квітів.

До речі, відтоді як винайшли повітряні кулі, їх зовнішній вигляд, зокрема форма оболонки, зазнавали певних змін – як з метою створення оптимальної форми, так і з метою ще більшої привабливості.

Так, у 1998 році на фестивалі повітроплавання в Нью-Джерсі (США) компанія Energizer з рекламною метою запустила оригінальний тепловий аеростат у вигляді рожевого кролика заввишки 50 метрів.

Дуже незвичайна за своєю формою куля була запущена в Оттаві (Канада) під час фестивалю повітроплавання. Вона нагадувала космічний корабель. Здалеку було важко збагнути, що на стартовому майданчику перебуває звичайний тепловий аеростат. І тільки після злету ставало зрозуміло, що це саме куля.

Інший цікавий випадок запуску незвичайної повітряної кулі стався в Австралії, де представили аеростат, оформлений Саймоном Ескі у стилі мультфільму «Вгору». Герой цього твору прив'язав сотні кульок до свого будинку і вони підняли споруду та відправили у подорож. Для реального польоту використали, звісно, легку копію будинку, прикріпивши до зовнішнього боку кулі ще 600 кульок різних кольорів. Виготовили таке повітряне диво у Брістолі (Велика Британія).

А фанати «Зоряних воєн» і водночас адепти повітроплавання створили повітряну кулю у вигляді голови Дарта Вейдера.