Повітряна куля на весіллях, корпоративах…
14.01.2022
Назад


І закохані пари, і батьки з дітьми, і друзі, і колеги по роботі, тобто усі, хто прагне долучитися до повітроплавання і кого влаштовує ціна польоту на повітряній кулі, можуть здійнятися до неба і насолодитися вишуканою та захопливою прогулянкою, потрапити у яскраву та незабутню повітряну казку.
Коли ж компанія охочих відчути себе повітроплавцем дуже велика, наприклад, на весіллях, днях народження, корпоративних вечірках, місцевих святах, можна обрати оригінальну та розкішну розвагу – політ повітряної кулі у прив’язному режимі. Така атракція, безумовно, стає справжньою «родзинкою» святкового заходу і забезпечує гарний настрій товариству та сприяє зближенню усіх, хто бере участь у приємно вражаючому дійстві.
Особливості прив’язного режиму .
Під час польоту кулі у прив’язному режимі її переміщення у повітрі обмежене тільки линвами завдовжки у декілька десятків метрів. Та це не стає на заваді, щоб відчути себе сміливим повітроплавцем і отримати неабияку насолоду від споглядання навколишніх просторів з висоти пташиного польоту.
Щоб організувати та провести комфортні та безпечні польоти повітряної кулі у прив’язному режимі, потрібні тільки підходящий майданчик приблизно 50 на 50 метрів, а також гарна погода.
Прив’язний режим має свій колорит і свої переваги, адже у цьому випадку фактично відсутнє суворе обмеження щодо числа осіб, які можуть ефектно піднятися на чималу висоту під час свята. Наприклад, за годину суперемоції можуть отримати близько двадцяти адептів повітроплавання.
Ще одна важлива перевага – можливість польоту повітряної кулі навіть пізнім вечором, тобто практично у темряві. Таким чином повітряне дійство стає ще чарівнішим і загадковішим.
Політ кулі на незначній висоті дає унікальну можливість фотографувати той чи інший урочистий захід з незвичних ракурсів.
А ще політ теплового аеростата у прив’язному режимі може стати першим та дуже важливим кроком на шляху до здійснення прекрасної мрії – вільного польоту небесними просторами на борту повітряної кулі.