Політ на повітряній кулі у Львові – оригінальний подарунок
13.09.2020
Назад

До кожного свята ми готуємось заздалегідь, але, як правило, ця підготовка завжди стандартна. Купуємо їжу, алкоголь, подарунки. Тим часом, у світі так багато прекрасного, якщо дивитися на нього з висоти пташиного польоту - це політ на кулі Львів.

Варто лише уявити, як піднімаєшся в небо, а навколо нічого немає! Є тільки небо і сонце, вітер і свобода. Поруч птахи поглядають з цікавістю і навіть обуренням.

Важко придумати більш оригінальний подарунок, який запам’ятається на все життя. Пора вже відриватися від застарілих традицій і урізноманітнити своє життя, збагатити його враженнями. І не тільки своє, але і близьких. Хіба є побачення більш романтичне, ніж в хмарах?

А дитяче свято? Польоти на повітряній кулі викликають не просто радість, а ейфорію. Такий подарунок стане найяскравішим дитячим враженням. 

Замовити оригінальний подарунок: політ на кулі ціна        

Оригінальний подарунок у вигляді польоту на повітряній кулі у Львові потішить іменинника, незалежно від його віку. Хто не мріє піднятися до хмар, і побачити красу рідного краю, доступну лише вітру і птахам?

Ми стовідсотково гарантуємо: подібний подарунок - це найкраще, що може отримати іменинник!

Політ на кулі кардинально відрізняється від стрибка з парашутом, польоту на літаку тим, що:

  • абсолютно безпечний;
  • не є екстримальним;
  • дає можливість єднання з природою;
  • дозволяє на 360 градусів оглянути краєвиди місцевості; 
  • надає унікальний шанс помилуватися світанком або заходом сонця з висоти пташиного польоту;
  • дарує природну радість, захоплення, щастя і позитивні спогади;
  • є першим кроком до посвячення в повітроплавці.

Для мандрівки на повітряній кулі не потрібний спеціальний одяг чи екіпіровка, чи попередня підготовка, а температура на висоті майже не відрізняється від наземних умов.

Можна також замовити так званий «зв’язаний підйом», в якому куля не переміщається по місцевості. У цьому випадку ми пропонуємо замовити кулю на весь період святкування. Це дозволить піднятися до хмар не тільки іменинникові, але і всім запрошеним гостям.

Таким чином, бажаючи зробити оригінальний подарунок, кращого варіанту, ніж повітряна прогулянка, годі й шукати!

Здійснити замовлення нескладно, потрібно заповнити форму на сайті або зателефонувати на вказаний номер.