Яка дальність польоту на повітряній кулі?
13.09.2020
Назад

Політ на повітряній кулі - сьогодні дуже популярна розвага. Ми здійснюємо польоти по найкрасивіших місцях Львівської області.

Організувати цікавий і незабутній захід можна в будь-який час року, але за певних умов. Політ на кулі можливий лише за сприятливих погодних умов, при цьому сила вітру не повинна перевищувати 3-4 м/с. Політ неможливий при наявності опадів різної інтенсивності.

Якщо строго дотримуватися цих правил, повітряний політ є абсолютно безпечним. Повітряна куля управляється досвідченим пілотом, який забезпечує приємний і комфортний переліт з одного місця в інше.

Дальність польоту повітряної кулі визначається в індивідуальному порядку. Розробляється конкретний маршрут, який в обов'язковому порядку узгоджується з клієнтами. В повітрі пасажири беззаперечно повинні виконувати всі рекомендації пілота.

Взимку польоти можливі в першій половині дня, навесні і влітку - вранці або ввечері. Даний факт пояснюється тим, що земля нагрівається сонцем і утворюються вертикальні потоки повітря, які можуть зробити подорож на повітряній кулі некерованою.

Підготовка до польоту не вимагає ніяких спеціальних знань чи навичок. Все що потрібно знати, ви дізнаєтеся під час інструктажу. Для мандрівки підходить зручний спортивний одяг і комфортне взуття на плоскій підошві. У сонячну погоду бажано взяти з собою сонцезахисний крем. 

Політ на повітряній кулі: відстань

Клієнти часто задають питання: “Яка дальність польоту на повітряній кулі?” Як правило, при ознайомчому польоті, пілот піднімає кулю на відстань до 500 метрів (час підйому становить 15-20 хвилин). З такої висоти, місцеві ландшафти здаються більш яскравими і цікавими.

При бажанні клієнта і при хороших погодних умовах, повітряна куля може летіти на відстані 1 кілометр. Така відстань вважається найбільшою. Під час польоту можна влаштувати фотосесію або відеозйомку.

Для тих, хто вважає вільний політ екстремальним, пропонується політ у зв'язці. На прив'язі повітряна куля піднімається на відстань 50 метрів. В цьому випадку до кулі прикріплюють спеціальні троси, які виконують функцію страховки. Такий захід найчастіше замовляють на різні корпоративи. Особливо такі польоти викликають інтерес у дітей.

Політ на повітряній кулі - феєрична подія, яка залишиться в пам'яті надовго. Піднятися вгору і відчути справжню свободу хочеться кожній людині, яка живе в ритмі сучасного життя. Від Вас потрібно тільки позитивний настрій. Фахівці нашої компанії зроблять все необхідне, щоб ви залишилися в захваті від польоту над Львовом і Львівською областю.

Досвідчений і професійний пілот організує безпечну і комфортну прогулянку по повітряному простору. У вашому розпорядженні безкрає небо, красиві пейзажі і природна краса.